Myślimy szeroko

Programy

Hasło - MYŚLIMY SZEROKO zobowiązuje nas do kreowania ambitnych i innowacyjnych projektów, mających realny wpływ na rzeczywistość. W naszych działaniach współpracujemy z uznanymi ekspertami i podpieramy się fachową analizą. Dzięki temu z każdym dniem jesteśmy bliżej realizacji naszego celu: życia w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

autostradadoszkoly.jpg

AUTOSTRADA DO SZKOŁY

Autostrada Wielkopolska SA dba o bezpieczeństwo nie tylko na zarządzanej przez siebie autostradzie, ale także poza nią. Startuje przełomowy program społeczno-edukacyjny AUTOSTRADA DO SZKOŁY!
Więcej
pohamuj.jpg

Pohamuj się! Nie wyprzedzaj bezmyślnie

Pohamuj się! Nie wyprzedzaj bezmyślnie! - Apelują Maciej Wisławski i Juliusz Szalek, dziennikarze motoryzacyjni wspierający akcję Autostrady Wielkopolskiej SA.

Więcej
a2doeuro.jpg

A2 do Europy

Pierwszy w Polsce kompleksowy, mobilny Przewodnik po drogach w Europie! Autostrada Wielkopolska SA autorem aplikacji „A2 DO EUROPY”.

Więcej
bezja2.jpg

Bezpieczna jazdA2

"Bezpieczna jazdA2. Lubię to!" to kampania społeczno-edukacyjna Autostrady Wielkopolskiej SA promująca bezpieczeństwo na autostradach.

Więcej
a2_kar.jpg

A2 do kariery

"A2 do kariery" – program stypendialny Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Autostrady Wielkopolskiej SA, organizowany w ramach współpracy Spółki z Klubem Partnera UE w Poznaniu. Projekt AWSA i UE wykracza poza praktykowane dotąd w Polsce formy współpracy między uczelniami wyższymi a biznesem. Program oparty jest na łączeniu wiedzy teoretycznej z rozwiązywaniem konkretnych problemów tzw. case study oraz popularyzowaniu wypracowanych rozwiązań poprzez media społecznościowe. Wysokość stypendium dla jednego studenta to aż 1200 zł miesięcznie wypłacane od stycznia do czerwca 2013 r.

Więcej